The bar prices about $20 for an eight-ounce piece. It’s manufactured with higher-high-quality ingredients and care. Mainly because it’s so well-known, just a few are available at any given time.Prepare to embark on a tantalizing journey where tradition meets innovation, and where every single Chunk transports you to definitely a earth of culina